Xiaomi’den Disney prensesli telefon: Görenler dönüp bir daha bakacak

Xiaomi, yarın tanıtmayı planladığı Disney Prenses temalı Xiaomi Civi 4 Pro’nun sınırlı üretim versiyonunu duyurdu. Xiaomi’nin Weibo’da paylaştığı bir posterde görüldüğü üzere, bu özel sürüm mor renkli bir tasarıma sahip ve arka kısmında “sihirli ayna” ile “ayna, ayna” sözleri kazınmış. Kamera adası, yanında bir taç ile süslenmiş ve cihazın alt kısmında bir taç ve elma sembolü bulunuyor, bu da cihazın Disney’in klasik karakteri Pamuk Prenses’ten ilham aldığını açıkça gösteriyor.

Cihazın fiziksel estetiği dışında, özel bir Pamuk Prenses temalı işletim sistemi ile gelmesi bekleniyor. Xiaomi Civi 4 Pro’nun Hindistan’da Xiaomi 14 Civi olarak bilindiği göz önüne alındığında, bu özel sürümün yoğun ilgi göreceği tahmin ediliyor. Ancak Xiaomi’nin özel sürümler konusundaki geçmişine bakıldığında, Xiaomi Civi 4 Pro Disney Prenses Sınırlı Üretim versiyonunun sadece yerel pazara özgü kalması muhtemel.

Xiaomi Civi 4 Pro’nun teknik özellikleri arasında 6.55 inç AMOELD CSOT C8 ekran, kavisli kenarlar ve 1.5K çözünürlük yer alıyor. Ayrıca, 120Hz yenileme hızı ve 3000 nit’e kadar maksimum parlaklık sunuyor. Cihaz, Snapdragon 8s Gen 3 işlemci, LPDDR5x RAM, UFS 4.0 depolama ve 67W hızlı şarj destekli 4,700mAh batarya ile geliyor.

Optik özellikler arasında ise optik görüntü sabitleyiciye sahip 50 MP OmniVision OV50E ana kamera, 12 MP ultra geniş lens ve 50 MP 2x zoom telefoto kamera bulunuyor. Ön tarafta ise 32 MP ana kamera ve bir diğer 32 MP ultra geniş kamera yer alıyor.

Xiaomi’nin Disney Prenses temalı bu özel sürümü, şık tasarımı ve güçlü donanım özellikleri ile dikkat çekiyor. Pamuk Prenses’ten esinlenen detayları ile cihaz, koleksiyon meraklıları ve Disney hayranları için cazip bir seçenek sunuyor. Xiaomi’nin bu sınırlı üretim versiyonu ile pazarda nasıl bir etki yaratacağı merak konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir